Revolution Slider Error: Slider with alias o-nas not found.
Maybe you mean: 'main-slider'

KILKA SŁÓW O MERITUM

Działalność naszej firmy rozpoczęła się w 2005 roku. Zaczynaliśmy jako podmiot gospodarczy specjalizujący się w outsourcingu księgowym oraz kadrowo-płacowym. Od 2012 roku działamy jako spółka prawa handlowego. Aktualnie jesteśmy jednym z najnowocześniejszych biur w powiecie oleśnickim.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw w tym sp. j. oraz sp. z o.o. Ofertę kierujemy do firm, które szukają profesjonalnej obsługi z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej. Możecie Państwo na nas liczyć już od momentu rejestracji działalności.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu, nasza firma nawiązała ścisłą współpracę z podmiotami specjalizującymi się w innych dziedzinach wspomagających prowadzenie działalności gospodarczej m.in. z zakresu BHP, leasingu, dotacji, kredytów. Dbając o czas i wygodę, odbieramy dokumenty u klienta.

W jednym miejscu możecie Państwo skorzystać z obsługi wysokiej klasy specjalistów reprezentujących szeroki wachlarz usług dla biznesu.
Pracujemy, opierając się na najnowszych rozwiązaniach teleinformatycznych
zapewniających szybki i skuteczny kontakt z klientem. W 2011 roku nasza firma otrzymała dotację z Unii Europejskiej, co umożliwiło nam rozpoczęcie prac nad stworzeniem platformy komunikacyjnej wspomagającej pracę biur rachunkowych.

Współpraca z naszym biurem zagwarantuje Państwu jakość na najwyższym poziomie oraz oszczędność czasu.

W myśl zasady: Nad czas stracony nic bardziej nie boli.